Öncelik Kaliteli Hizmet

1977 Yılında ısıtma işiyle başladığımız bu sektöre, ERKO TEKNIK olarak 1980 yılında AEG-PROFILO Yetkili Servis unvanıyla girdik. Bu şekilde yıllar boyu bu yetkili servisliği büyüterek devam ettirdik.

1997 yılında BOSCH ve SIEMENS yetkili servisliğini de alarak büyüme trendimizi 2005 yılına kadar sürdürdük. 2005 yılında koşulların yeterli olmayışından dolayı bu yetkili servislikleri sonlandırdık.

2005 yılından bu yana ayni bilgi birikimi ve ayni tecrübeli ekibimizle yetkili servis titizliğinde özel servis olarak beyaz eşya, kombi, klima alanlarında servis, montaj, bakim gibi hizmetleri sunmaktayız.

Ayrıca CEMSAN, VEITO,PİLSAN, WASTE-KİNG, WILSON ,BEXEL-ESCO, FERRE, NATUREL  ANKASTRA ve BEYAZ EŞYA yetkili servisliklerini de sürdürmekteyiz.

TSE (Türk Standartları Enstitüsü) HYB (Hizmet Yeterlilik Belgesi) sahibi olmamızda bu alandaki tecrübe, titizlik, bilgi birikimi sahibi olma gibi özelliklerimizi de yeterince vurgulamaktadır.

Ayrıca yukarıda adi geçen dev markalarında daha önce yetkili servisi unvanını almış firmamız yakin gelecekte de önemli adımlar atmayı planlamaktadır. Siz değerli müşterilerimiz; Amacımız, bizlere güvenerek emanet ettiğiniz gerek beyaz eşyalarınızı gerekse kombi ve klimalarınızı emin ellere bıraktığınızı bilerek hizmeti isin uzmanından almanın rahatlığını yasamanız. Sizlerin güveni ve desteği ile daha nice güzel projelere imza atmak dileğiyle…

0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir cevap yazın